Filtreaza dupa
Filter
Setati descendent

Articolele 1-36 din 60

Pagina
pe pagina
Vizualizare ca Grila Lista
  1. Cablu fibra optica multimode duplex LC-LC 2m, Intellinet
    45,99 Lei
    Cod Articol
    CABLE-OPT/MM/DX-LC/LC2VT-INTL
    Epuizat din stoc
  2. Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 10m
    67,90 Lei
    Cod Articol
    CABLE-OPT/MM-LC/LC/10-GBAY
    Epuizat din stoc
  3. Cablu de retea fibra optica LC-duplex -LC-duplex, 15m, Goobay
    79,99 Lei
    Cod Articol
    CABLE-OPT/MM-LC/LC/15-GBAY
    Epuizat din stoc
  4. Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 20m
    111,99 Lei
    Cod Articol
    CABLE-OPT/MM-LC/LC/20-GBAY
    Epuizat din stoc
  5. Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 5m
    45,00 Lei
    Cod Articol
    CABLE-OPT/MM-LC/LC/5-GBAY
    Epuizat din stoc
  6. Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 7.5m
    58,90 Lei
    Cod Articol
    CABLE-OPT/MM-LC/LC/7.5-GBAY
    Epuizat din stoc
  7. Cablu profesional Optic cu fibra SC-duplex - SC-duplex 0.5m
    34,99 Lei
    Cod Articol
    CABLE-OPT/MM-SC/SC/0.5
    Epuizat din stoc
  8. NOU
    Mufa RJ10 (4P4C) pentru cablu plat, set 10 bucati
    4,99 Lei
    Cod Articol
    TEL-0002-GBAY
    Epuizat din stoc
  9. Cuplaj Nedis RJ11 mama - RJ11 mama, alb
    8,00 Lei
    Cod Articol
    CTGB90920WT
    Epuizat din stoc
  10. Conector transparent RJ12 tata, set 10 buc, Nedis
    9,00 Lei
    Cod Articol
    CTGB90933TP
    Epuizat din stoc
  11. Cablu telefon RJ10 tata - RJ10 tata, 2m, negru, Nedis
    10,00 Lei
    Cod Articol
    TCGB90100BK20
    Epuizat din stoc
  12. Cablu telefon RJ10 tata - RJ10 tata, 2m, alb, Nedis
    10,00 Lei
    Cod Articol
    TCGB90100WT20
    Epuizat din stoc
  13. Adaptor telefon anti-twist RJ10, Nedis
    17,00 Lei
    Cod Articol
    CTGB90950BK
    Epuizat din stoc
  14. Mufa plata modulara Goobay, RJ12 6P6C
    0,99 Lei
    Cod Articol
    50251
    Epuizat din stoc
  15. Adaptor modular 6P4C RJ11 mama > RJ11 mama alb
    5,00 Lei
    Cod Articol
    TEL-0008A
    Epuizat din stoc
  16. Cablu telefon mufat, RJ11 (6P4C) 7/0.10 CCS, negru 10m Well
    11,00 Lei
    Cod Articol
    TEL-0012-10BK-WL
    Epuizat din stoc
  17. Cablu spiralat pentru receptor RJ10 4m alb
    9,99 Lei
    Cod Articol
    TEL-2RJ10S-4.0WE
    Epuizat din stoc
  18. Cablu spiralat telefonic 2xRJ10 7m negru
    11,99 Lei
    Cod Articol
    TEL-2RJ10S-7.0BK
    Epuizat din stoc
  19. Cablu telefon RJ11 tata - RJ11 tata Sandberg 500-60, 1.8 m, alb
    39,00 Lei
    Cod Articol
    TEL-2RJ11/1.8-50060-SNG
    Epuizat din stoc
  20. Cablu telefon RJ11 tata - RJ11 tata Sandberg 502-53, 10m, alb
    79,00 Lei
    Cod Articol
    TEL-2RJ11/10-50253-SNG
    Epuizat din stoc
  21. Cablu telefon RJ11 tata - RJ11 tata Sandberg 502-52, 5 m, alb
    49,00 Lei
    Cod Articol
    TEL-2RJ11/5-50252-SNG
    Epuizat din stoc
  22. Cablu telefon , RJ11 tata > RJ11 tata, alb 3,0 m
    6,99 Lei
    Cod Articol
    TEL-2RJ11-3.0WE
    Epuizat din stoc
  23. Cablu telefon plat 4 fire 100 m, alb, CCA Goobay
    80,99 Lei
    Cod Articol
    TEL-C4100F/WE-CCA-GBAY
    Epuizat din stoc
  24. Cablu telefon plat 6 fire rola 100 m, negru, CCA
    95,00 Lei
    Cod Articol
    TEL-C6100FB
    Epuizat din stoc
Filter
Setati descendent

Articolele 1-36 din 60

Pagina
pe pagina
Vizualizare ca Grila Lista