Optical-fibre-cable-Multimode-(OM3)-Aqua-20-m-turquoise--LC-male-(UPC)->-LC-male-(UPC)-1

Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 20m

Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 20m

111,99 Lei
SKU
6477
Cod Articol
CABLE-OPT/MM-LC/LC/20-GBAY
EAN
4040849957574
Estimare Disponibilitate (Zile)
7
Epuizat din stoc
Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 20m

Mai multe informatii
Product NameCablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 20m
Cod ArticolCABLE-OPT/MM-LC/LC/20-GBAY
BranduriGOOBAY
Stoc furnizorDa
Estimare Disponibilitate (Zile)7
Dimensiune Lungime (cm)2.200000
Dimensiune Latime (cm)2.200000
Dimensiune Inaltime (cm)15.000000
EAN4040849957574
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsCablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - LC-duplex 20m
Rating-ul dumneavoastra