Fiber-Optic-Patch-Cable-Duplex-Multimode-LC/LC-50/125-µm-OM4-2.0-m-(7.0-ft.)-Violet-1

Cablu fibra optica multimode duplex LC-LC 2m, Intellinet

Cablu fibra optica multimode duplex LC-LC 2m, Intellinet

45,99 Lei
SKU
22363
Cod Articol
CABLE-OPT/MM/DX-LC/LC2VT-INTL
EAN
766623750882
Estimare Disponibilitate (Zile)
10
Epuizat din stoc
Compatibil cu aplicatiile cu fibra multimoda
Latime de banda ridicata care sustine distante mai mari
Solutie rentabila
Perfect pentru utilizarea in aplicatiile Gigabit Ethernet
LSZHTechnical details:Diametre:
- Nucleu: 50 µm - Înveliș: 125 µm

Tip de fibră: multimod

Conectori: LC la LC

Duplex

Culoare: violet
Mai multe informatii
Product NameCablu fibra optica multimode duplex LC-LC 2m, Intellinet
Cod ArticolCABLE-OPT/MM/DX-LC/LC2VT-INTL
BranduriINTELLINET
Stoc furnizorNu
Estimare Disponibilitate (Zile)10
Dimensiune Lungime (cm)0.000000
Dimensiune Latime (cm)0.000000
Dimensiune Inaltime (cm)0.000000
EAN766623750882
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsCablu fibra optica multimode duplex LC-LC 2m, Intellinet
Rating-ul dumneavoastra